Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Reklamácia tovaru

Mrzí nás, že s výrobkom niečo nie je v poriadku. Tvoja spokojnosť je pre nás prvoradá. Tu sa dočítaš, ako postupovať pre čo najjednoduchšie a najrýchlejšie vyriešenie takejto situácie:

 1. Ako prvé je potrebné vyplniť Reklamačný formulár. Formulár si môžeš stiahnuť TU. Ak budeš mať akékoľvek otázky ohľadom reklamácie, môžeš nás kontaktovať e-mailom na shop@eminy.eu 
 2. Reklamovaný vyčistený tovar zabal tak, aby bol pri preprave dostatočne chránený. Prilož k nemu vyplnený Reklamačný formulár a kópiu dokladu o zaplatení.
 3. Takto pripravenú zásielku pošli na adresu:
  NOEXIST DESIGN s.r.o.
  Ľudovíta Okánika 14
  949 01  Nitra
  Slovenská republika
  Odporúčame zaslať tovar kuriérom alebo doporučene a poistiť na cenu zakúpeného tovaru. Tovar poslaný na dobierku neprevezmeme a bude ti doručený späť.
 4. Ak je to možné, oznámenie o reklamácii spolu s vyplneným Reklamačným formulárom nám, prosím, pošli aj e-mailom na shop@eminy.eu
 5. Po prijatí poškodeného tovaru sa budeme snažiť vybaviť reklamáciu čo najskôr. O jej priebehu ťa budeme informovať e-mailom prípadne telefonicky.

Detailné informácie o reklamáciách nájdeš v časti 7.3 Podmienky uplatnenia práva zo zodpovednosti za vady (reklamácie) v našich Obchodných podmienkach.

Späť do obchodu