Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Výmena a vrátenie tovaru

Ak zakúpený produkt z akýchkoľvek dôvodov nespĺňa tvoje predstavy, môžeš nám ho do 14 dní od jeho prevzatia vrátiť alebo požiadať o výmenu za iný tovar v rovnakej cenovej hladine. Pri výmene / vrátení tovaru postupuj nasledovne:

 

 1. Vyplň Formulár na výmenu a vratenie tovaru.
 2. Tovar, ktorý chceš vrátiť alebo vymeniť, starostlivo zabaľ do originálneho balenia a prilož k nemu vyplnený formulár, ktorý stiahneš TU.
  Tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami v originálnom obale a schopný ďalšieho predaja.
 3. Takto pripravenú zásielku pošli na adresu:
  NOEXIST DESIGN s.r.o.
  Ľudovíta Okánika 14
  949 01  Nitra
  Slovenská republika
  Odporúčame zaslať tovar kuriérom alebo doporučene a poistiť na cenu zakúpeného tovaru. Nenesieme zodpovednosť za produkty, ktoré sa poškodia alebo stratia počas doručenia. Náklady za dopravu pri vrátení tovaru hradí odosielateľ, tovar poslaný na dobierku neprevezmeme a bude ti vrátený späť.
 4. V prípade vrátenia tovaru ti peniaze vrátime dohodnutou platobnou metódou najneskôr do 14 dní od odoslania zásielky, nie však skôr ako nám tovar bude vrátený. Samotný prevod peňazí môže trvať 2 – 5 pracovných dní v závislosti od podmienok tvojej banky. Potvrdenie o refundácii ti pošleme emailom. Refundovaná čiastka bude zahŕňať aj sumu za poštovné pri kúpe tovaru.
Späť do obchodu