Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová čelenka Dots

Športová čelenka Dots je posledným kúskom na doplnenie celého dizajnového outfitu rady Dots v bodkovanom prevedení. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú.

Veľkosť UNI

Vlastnosti materiálu:

vlastnosti-materialu

Skladom
10 € 10 € / 1 ks
Kategória: Doplnky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Športová čelenka Dots je posledným kúskom na doplnenie celého dizajnového outfitu rady Dots v bodkovanom prevedení. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú. S touto čelenkou budeš nielenže rovnako očarujúca a krásna aj po extrémne namáhavom tréningu, ale aj doplníš svoj bodkovaný športový set.


Športová čelenka Dots je záverečnou bodkou outfitu:


Dokážeš spočítať všetky bodky v športovom sete rady Dots? Isto nie, pretože sú nekonečné. Nikde nezačínajú, ani nikde nekončia presne tak, ako tvoja podmanivá krása v tomto dizajnovom outfite.

Späť do obchodu