Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová čelenka Hexagon Petrol

Športová čelenka Hexagon Petrol nesmie chýbať v žiadnom šatníku športovej maniačky. Je dôležitým doplnkom športového setu legín a podprsenky Hexagon Petrol v petrolejovej farbe. Pravidelný hexagonický tvar dodáva celému outfitu záverečný akcent. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú.

Veľkosť UNI

Vlastnosti materiálu:

vlastnosti-materialu

Skladom
10 € 10 € / 1 ks
Kategória: Doplnky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Športová čelenka Hexagon Petrol nesmie chýbať v žiadnom šatníku športovej maniačky. Je dôležitým doplnkom športového setu legín a podprsenky Hexagon Petrol v petrolejovej farbe. Pravidelný hexagonický tvar dodáva celému outfitu záverečný akcent. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú. Antibakteriálna látka zadržuje pot, ktorému zabraňuje stekať po tvári, takže môžeš ísť cvičiť aj nalíčená. S make-upom, či bez neho, v tejto čelenke spolu so setom Hexagon Petrol budeš neodolateľná za každých okolností.


Dámska športová čelenka Hexagon Petrol je záverečnou bodkou outfitu:

Športové aktivity v tebe vyvolávajú adrenalín, ktorý vyhľadávaš, pretože je pre teba ako droga? Tak si svoj športový outfit jednoznačne musíš osviežiť touto športovou čelenkou.

Späť do obchodu