Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová čelenka Hexagon Violet

Športová čelenka Hexagon Violet nesmie chýbať v žiadnom šatníku športovej maniačky. Je dôležitým doplnkom športového setu legín a podprsenky Hexagon Violet v petrolejovej farbe. Pravidelný hexagonický tvar dodáva celému outfitu záverečný akcent. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú.

Veľkosť UNI

Vlastnosti materiálu:

vlastnosti-materialu

Skladom
10 € 10 € / 1 ks
Kategória: Doplnky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Športová čelenka Hexagon Violet je perfektným doplnkom k dizajnovému outfitu fitness legín a športovej podprsenky Hexagon Violet. Čelenka je vyrobená z ľahkej a priedušnej látky, ktorá dokonalo prilieha. Je antibakteriálna a rýchloschnúca, takže zabraňuje stekaniu potu. Vďaka paternu s plochým švom nikde neťahá ani netlačí.Je vyrobená v jednotnej univerzálnej veľkosti, ktorá sa perfektne prispôsobí tvaru ženskej hlavy. Jej využiteľnosť nájdeš pri fitness, cyklistike, turistike, behu či akejkoľvek inej športovej aktivite. Fialová, je považovaná za inšpiratívnu, originálnu a mystickú farbu, ktorá pôsobí veľmi dominantne a sebavedomo. Pokiaľ si sa v týchto slovách našla, tak ti športová čelenka Violet rozhodne nemôže chýbať.


Športová čelenka Hexagon Violet je záverečnou bodkou outfitu:


Fialová je energická farba, ktorú si oblečú len silné a nespútané ženy. Ak sa radíš medzi ne aj ty, tak už máš istotne kúpený celý športový outfit Hexagon Violet, vrátane čelenky!

Späť do obchodu