Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová čelenka Luxury angel

Športová čelenka Hexagon Petrol nesmie chýbať v žiadnom šatníku športovej maniačky. Je dôležitým doplnkom športového setu legín Luxury angel a športovej podprsenky Luxury angel, vďaka čomu dosiahneš zjav čarokrásneho anjela. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Využiješ ju napríklad pri cyklistike, turistike, fitness či behu. Aj pri takýchto, či iných náročných športových aktivitách, si drží svoj tvar a nestráca pružnosť, takže ti bude nápomocná aj pri počúvaní hudby cez sluchátka.

Veľkosť UNI

Vlastnosti materiálu:

vlastnosti-materialu

Skladom
10 € 10 € / 1 ks
Kategória: Doplnky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Športová čelenka Luxury Angel nesmie chýbať v žiadnom šatníku športovej maniačky. Je dôležitým doplnkom športového setu legín Luxury angel a športovej podprsenky Luxury angel, vďaka čomu dosiahneš zjav čarokrásneho anjela. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Využiješ ju napríklad pri cyklistike, turistike, fitness či behu. Aj pri takýchto, či iných náročných športových aktivitách, si drží svoj tvar a nestráca pružnosť, takže ti bude nápomocná aj pri počúvaní hudby cez sluchátka.


Športová čelenka Luxury angel je záverečnou bodkou outfitu:


Funkčný i estetický doplnok k dizajnovému športovému setu Luxury angel. Pre každú, ktorá chce byť stelesneným anjelom s dušou diablice.

Späť do obchodu