Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová čelenka Sweet Heart

Ružová športová čelenka Sweet Heart je dokonalým doplnkom dizajnového setu fitness legín a športovej podprsenky Sweet Heart. Je harmonickou súčasťou, ktorá nesmie chýbať k tomuto športovému oblečeniu v romantickom motíve. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Využiješ ju napríklad pri cyklistike, turistike, fitness či behu. Aj pri takýchto, či iných náročných športových aktivitách, si drží svoj tvar a nestráca pružnosť, takže ti bude nápomocná aj pri počúvaní hudby cez sluchátka.

 

Veľkosť UNI

Vlastnosti materiálu:

vlastnosti-materialu

Skladom
10 € 10 € / 1 ks
Kategória: Doplnky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Ružová športová čelenka Sweet Heart je dokonalým doplnkom dizajnového setu fitness legín a športovej podprsenky Sweet Heart. Je harmonickou súčasťou, ktorá nesmie chýbať k tomuto športovému oblečeniu v romantickom motíve. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Využiješ ju napríklad pri cyklistike, turistike, fitness či behu. Aj pri takýchto, či iných náročných športových aktivitách, si drží svoj tvar a nestráca pružnosť, takže ti bude nápomocná aj pri počúvaní hudby cez sluchátka. Ak chceš byť krásna za každých okolností, tak táto čelenka k tvojmu športovému outfitu ti jednoducho nesmie chýbať.


Ružová športová čelenka Sweet Heart je záverečnou bodkou outfitu:


Finálny prvok romantickej víly v bledoružovom športovom outfite. Dolaď svoj dizajnový set Sweet Heart s touto čelenkou a staneš sa neodolateľnou bytosťou z ríše Fantázie.

Späť do obchodu