Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová čelenka Coloriana

Farebná športová čelenka Coloriana je určená pre každú bláznivú, vtipnú a nespútanú ženu. Pokiaľ už máš zakúpený dizajnový set Coloriana, tak ti táto športová čelenka spraví bodku za outfitom. Je vyrobená zo vzdušného, elastického a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú.

Veľkosť UNI

Vlastnosti materiálu:

vlastnosti-materialu

Skladom
10 € 10 € / 1 ks
Kategória: Doplnky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Farebná športová čelenka Coloriana je určená pre každú bláznivú, vtipnú a nespútanú ženu. Pokiaľ už máš zakúpený dizajnový set Coloriana, tak ti táto športová čelenka spraví bodku za outfitom. Je vyrobená zo vzdušného, rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vodopudivý. Má plochý šev, ktorý predchádza otláčaniu či ťahaniu. Čelenka má univerzálnu veľkosť, ktorá sa dokonalo prispôsobí tvaru hlavy. Vďaka pevnému strečovému materiálu je vhodná na akúkoľvek náročnú športovú aktivitu. Aj pri opakovanom používaní nestráca pevnosť a drží si svoj tvar, takže ju s radosťou využiješ aj pri počúvaní hudby cez sluchátka, ktoré sa ti z uší ani len nepohnú.


Farebná športová čelenka Coloriana je záverečnou bodkou outfitu:


Miluješ svoj pestrý život a užívaš si ho plnými dúškami? V takom prípade je športová čelenka Coloriana priam nutnosťou, ktorú si tvoj športový outfit vyžaduje. S týmto žiarivým kúskom ukážeš svoju veselú tvár celému vesmíru.

Späť do obchodu