Doprava zdarma nad 80€ vrámci SR

Športová porprsenka - Sport Top Coloriana

Športová podprsenka Coloriana je je ideálna na šport ako fitness, beh, pole dance, jóga ale využijete ju aj ako plavky. Športový top má pohodlný strih a dokonalo sadne na akýkoľvek krásny ženský hrudník. Spodnú časť tvorí širšií pás s gumou, ktorý poskytuje dokonalú oporu, funkčnosť a zároveň je veľmi pohodlný. Podprsenka je podšitá hodvábnou podšívkou a v prípade potreby sa do nej dajú vložiť i vypchávky. Športový fitness top je vyrobený z recyklovaného materiálu, ktorým podporujeme ekologickú udržateľnosť našej planéty. Látka je veľmi pružná, flexibilná a antibakteriálna s vysokou regeneračnou schopnosťou, ktorá drží svoj tvar a žiarivosť farieb i napriek používaniu a praniu v práčke. Pestrofarebné prevedenie športového topu má vďaka kvalitnej tlači extrémne dlhú životnosť. Napriek častému používaniu a praniu, farby nestrácajú na žiarivosti a zostávajú nemenné.

 
Modelka má 171cm a nosí veľkosť S

 

Vlastnosti materiálu: 

vlastnosti-materialu

 

Veľkostná tabuľka: 

tabulka-velkosti-sportove-podprsenky-eminy

Chceš zistiť kedy naskladníme tvoju veľkosť? Informuj sa TU.

Variant
Na objednávku - do 2 týždňov Na objednávku - do 2 týždňov Na objednávku - do 2 týždňov Na objednávku - do 2 týždňov Zvoľte variant
35 €
Kategória: Športové podprsenky
Doručenie zdarma Eminy
Doprava zdarma nad 80€
Jednoduché vrátenie tovaru Eminy
Jednoduché vrátenie tovaru
Prémiová kvalita Eminy
Prémiová kvalita
Rýchla a bezpečná platba Eminy
Rýchla a bezpečná platba

Športová podprsenka Coloriana je je ideálna na šport ako fitness, beh, pole dance, jóga ale využijete ju aj ako plavky. Športový top má pohodlný strih a dokonalo sadne na akýkoľvek krásny ženský hrudník. Spodnú časť tvorí širšií pás s gumou, ktorý poskytuje dokonalú oporu, funkčnosť a zároveň je veľmi pohodlný. Podprsenka je podšitá hodvábnou podšívkou a v prípade potreby sa do nej dajú vložiť i vypchávky. Športový fitness top je vyrobený z recyklovaného materiálu, ktorým podporujeme ekologickú udržateľnosť našej planéty. Látka je veľmi pružná, flexibilná a antibakteriálna s vysokou regeneračnou schopnosťou, ktorá drží svoj tvar a žiarivosť farieb i napriek používaniu a praniu v práčke. Pestrofarebné prevedenie športového topu má vďaka kvalitnej tlači extrémne dlhú životnosť. Napriek častému používaniu a praniu, farby nestrácajú na žiarivosti a zostávajú nemenné. Vo farebnej športovej podprsenke Coloriana jednoznačne zažiariš a staneš sa neprehliadnuteľnou. Zlaď sa do dokonalosti a doplň svoju Coloriana kolekciu aj o športové legíny a čelenku. Za kvalitu dámskych športových topov na cvičenie ručia i športovci, na ktorých boli priamo testované.

Športová podprsenka Coloriana pasuje každému dekoltu:

Športová podprsenka Coloriana je posiata dúhou, ktorú je vidieť len zriedkavo. Ak chceš byť aj ty rovnako výnimočná, tak si dopraj farebnú kombináciu športovej kolekcie oblečenia Coloriana, ktorým zatieniš všetky ženy, kamkoľvek vstúpiš.

Späť do obchodu